Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Klub chovatelů Bichon a poil frisé   z.s.

KLUBOVÉ VÝSTAVY a AKCE 2020

 

V tomto roce nás čeká uspořádání několika významných akcí:

 

 

 

1. Seminář pro členy i nečleny, 7.3. a 4.4.2020, Oskořínek u Nymburka,  začátky dogdancingu, výstavní technika a juniorhandling (viz samostatná záložka)

2. Klubová výstava KCHBPF se zadáváním Klubového vítěze a CAC, 6.6.2020, Lovecký hotel Jívák, rozhodčí Mudr. Milan Raba (CZ) propozice proklik zde následuje Výroční členská schůze a VOLBY výboru KCHBPF  elektronická přihláška proklik zde

3. Slavnostní udílení čestných klubových titulů a vyhlašování výsledků klubových soutěží, 6.6.2020  Ubytování se rezervuje na tel.č. 602 222 316

4. Klubová výstava KCHBPF (CAC) bez zadávání KV, 7.6.2020, Lovecký hotel Jívák, rozhodčí Ing. Alena Košťálová (CZ)  propozice proklik zde k přihlášení můžete využít přímý proklik na elektronickou přihlášku zde

5. Klubová výstava KCHBPF (CAC) bez zadávání KV, 31.10.2020, Hotel Svornost, Praha - Dolní Počernice, rozhodčí Hana Ahrens (AT) propozice proklik zde

 

 

 

 

 


KLUBOVÉ VÝSTAVY a AKCE 2018

 

V tomto roce nás čeká uspořádání několika významných akcí:

MOMENTÁLNĚ PROBÍHÁ PŘIHLAŠOVÁNÍ na:

„POZITIVNÍ MOTIVACE BIŠONKA“

PRAHA dne 28.dubna 2018

s trenérem zvířat panem Šustou a s mezinárodní rozhodčí paní Čermákovou

 

Na základě velmi příznivých ohlasů všech zúčastněných na tomto výjimečném sobotním semináři se Klub chovatelů Bichon a poil frise rozhodl uspořádat další trénink za účelem zopakování a procvičení zadaných domácích úkolů od výše zmiňované dvojice.

Během prodlouženého víkendu 5. – 8. července 2018 je naplánováno v Jižních Čechách na zámečku v Drahonicích VOLNOČASOVÉ KLUBOVÉ SETKÁNÍ MAJITELŮ BIŠONKŮ

Na věku vašich čtyřnohých plyšáčků vůbec nezáleží. Nejde o žádné výstavní pilování, pokud si to sami nebudete přát, nabízíme Vám zejména prohloubení informací o tréninku pozitivního posilování.

Připomeneme si osnovu, kdy jsme se všichni společně s oběma trenéry učili, že TRÉNINK JE ROZHOVOR Z PĚTI SLOV. Že už nevíte, o co šlo? Není divu, bylo to takové množství rychlých informací, že je pochopitelné, že nezažité postupy jsou již vytěsněny jinou informací. Pak je toto setkání přesně pro vás, protože si znovu zopakujeme vše, co jste systematicky přišli v sobotu řešit se svým bišonkem. Každý z Vás měl jasný cíl, co chce vylepšit, procvičit, případně změnit. Trénujte si doma vše, co Vám bylo doporučeno a v červenci se vzájemně ohodnotíme, jak se každému z nás více či méně povedlo to, co cvičil.

A že jste se na první sobotní lekci nedostali? Nevadí, není to přece žádný problém. Začít se dá kdykoliv a kdekoliv. Tak proč ne třeba na zámečku v Drahonicích. Jedná se o uzavřený objekt s obrovským potenciálem do budoucna. Penzion přímo na zámku nabízí 10 příjemných pokojíků se sociálním zařízením a v některých i kuchyňky. Cena ubytování za osobu je 500,-Kč za noc včetně snídaně. Obědy se dají zajistit dle výběru z jídelního lístku s dovozem. Zámeček nabízí svým zájemcům možnost jízdy na koních, využití vlastního bazénu, v blízkosti zámečku je koupaliště, rybník, velké louky a les. Jelikož se zámeček stále ještě rekonstruuje, nečekejte žádný luxus a 4* komfort. Jedeme s pejskama na venkovské sídlo s ostatními zvířátky, takže zámeckou róbu  XIV. století určitě neshánějte, naopak přibalte si dobrou náladu

ZÁJEMCI KONTAKTUJTE KLUBOVÝ EMAIL: bichon-club@seznam.cz   budou Vám zaslány podrobné informace

                                                                               Všichni jste srdečně zváni

 

ZÁMEK DRAHONICE A PENZION

 

 

 

JIŽ PROBĚHLO:

* seminář s trenérem p. Šustou - Praha 28.4.2018


Výstavní trénink se bude konat 28.4.2018 v kynologické hale Pet Center v Praze-Horních Počernicích od 13.00 do 18.00 hodin.
Posílám odkaz na webové stránky Psí Akademie, která halu provozuje, abyste se mohli podívat, kde budete trénovat. Hala je krásná, vytápěná.
https://www.dj-psiakademie.cz/
instruktoři: Michaela Čermáková (rozhodčí FCI) a RNDr. František Šusta, Ph.D. (trenér zvířat a kynolog)
V úvodu bude krátká přednáška na téma pozitivní motivace, kterou povede František Šusta a následně se bude cvičit předvádění v kruhu.

 

  • Klubová výstava KCHBPF se zadáváním titulu CAC, dne 20. října 2018 hotel Svornost Praha Dolní Počernice                                                                     

 

 

KLUBOVÉ VÝSTAVY a AKCE 2017

 

V tomto roce nás čeká uspořádání několika významných akcí:

  • Klubová výstava KCHBPF se zadáváním titulu Klubový vítěz, dne 21. října 2017 hotel Svornost Praha                                                                     
  • VOLNOČASOVÉ AKTIVITY:  přijímáme NÁVRHY
  • Rezervace haly " V BOUDĚ "    Odkaz zde  http://www.vboude.cz/

 

 


Čarodějnice s bišonkem - Prodloužený víkend: 28.4.2017 - 1.5.2017

  setkání přátel se svými bišonky. ČMKU dne 16.3.2017 definitivně rozhodlo o povolení Klubové výstavy bez zadávání klubového vítěze při Čarodějnicích - místo konání Chatová osada - Sázava Sedliště, odkaz je http://www.chatysazava.cz, rezervace na ubytování se již přijímají na klubovém emailu bichon-club@seznam.cz.  Přijeďte na výstavu, ale hlavně se pobavit a užít si kouzelný čarodějnický víkend, masky a kostým vítány - počet míst k rezervaci je nutné včas zadat pro veliký zájem 

  • Příjezd již v pátek možný od 14 hod. a  odjezd v pondělí do 12 hod. po úklidu chatky  
  • Termín  pobytu uveďte v elektronické přihlášce v kolonce POZNÁMKA  28.4.-1.5. 2017 nebo 29.4.-1.5. 2017

!!! PROGRAM VÍKENDU  !!!

PROGRAM:

 

Napište do přihlášky co vás nejvíce zajímá, popř. připojte své nápady. 

ZÁJEMCI O NABÍZENOU AKCI se mohou PŘIHLÁSIT elektronicky nebo na KLUBOVÝ EMAIL bichon-club@seznam.cz  nejpozději do 15. dubna 2017   Na základě počtu Vašich přihlášek již rezervujeme potřebný počet chatek. VIZ NÍŽE Vzhledem k omezenému počtu ubytovací kapacity je nutné složení zálohy 500,-Kč/os. na účet klubu zároveň se závaznou rezervací.  V přihlášce na „Čarodějnice s bišonkem“ uveďte do poznámek počet míst k rezervaci na chatku. Chci celou chatku, popř. nemám požadavek na celou chatku. Ceny uvedeny s popisem níže! 

 

 

AREAL 2 

Jedná se o středisko , které je na velkém pozvolném pozemku u řeky a má 10 chat pětilůžkových a 4 chaty čtyřlůžkové, které jsou umístěny v horní části u lesa.

Pětilůžkové  chaty u vody prošly rekonstrukcí a jsou nově vybaveny soc. zařízením, sprchou a  plně vybavenou kuchyňskou linkou. Pro chladnější dny jsou chaty vybaveny kamny.  Jedná se o chaty patrové s jedním lůžkem v přízemí a čtyřmi lůžky v patře. Posezení na plně kryté terase s výhledem na řeku a s dřevěným nábytkem. Jsou vhodné především pro rodinou a skupinovou rekreaci. Vzhledem ke strmému schodišti nevhodné pro starší a zdravotně na pohybu omezené osoby.

 

Čtyřlůžkové chaty, nejsou v přímém kontaktu s patrovými chatkami, jsou v kopci u lesa cca 150m a skýtají naprosté soukromí a klid. Chaty mají dvě místnosti, v jedné místnosti je manželské lůžko, ve druhé je palanda. Chaty mají kamna a posezení na kryté verandě. V těchto chatách je  pouze WC s umyvadlem se studenou vodou a ve vybavené kuchyni taktéž dřez se studenou vodou. Chatky jsou před rekonstrukcí, tedy vhodné pouze pro nenáročné.  Sprcha k dispozici za poplatek 20Kč v dolním areálu.

 

Pro děti je zde na louce kolotoč a skluzavka s pískovištěm. Dále je zde přírodní hřiště na volejbal či nohejbal a ohniště.

K vybavení dále patří  molo se vstupem do vody po schůdcích a možnost zapůjčení lodičky a grilu.

CELKOVÁ KAPACITA:    9   CHAT    PATROVÝCH    45 LŮŽEK

                         rezervovaných:    9                       volných:     0

                                      4  CHATY  PŘÍZEMNÍ - bez teplé vody  16 LŮŽEK

                         rezervovaných:    4                        volných:    0

Více info a foto zde: http://www.chatysazava.cz/stredisko-2/

 

AREAL 3 :   6 krásných CHAT PO 5  LŮŽKÁCH

                               rezervovaných:   6                         volných:    0

Chaty jsou na velkém rovném pozemku (10000m2) s přímým vstupem do řeky po betonovém molu, na pozemku je velké ohniště a  hřiště vhodné na nohejbal nebo volejbal. Chaty pro náročnější, které prošly celkovou rekonstrukcí a jsou nově vybaveny kuchyňskou linkou, sprchovým koutem a WC s umyvadlem. V chladnějších dnech je možno v chatách topit v kamnech na tuhá paliva.

V každé chatě jsou v přízemí  dvě místnosti a kuchyň zvlášť v chodbě. Spaní v jedné místnosti na manželském lůžku, v druhé místnosti 1 palanda + 1 lůžko. Chaty mají terasu s možností posezení venku na plastovém nábytku.  Možnost půjčení lodičky a grilu v areálu 2 cca 200m. Obchod se základními potravinami je k dispozici v letních měsících a restaurace je otevřena celoročně a je nedaleko.

V tomto areálu máme letos pro Vaše nejmenší  nové dětské hřiště.

Více info a foto zde: http://www.chatysazava.cz/stredisko-3/

 

Ceník ubytování na čarodějnické procesy

             V případě zájmu lze přijet již v pátek  28.4.2017                                

 Středisko 2            Chaty patrové  pro max.  5 osob (v areálu je 10 chat)                    
                                       cena 1000 Kč chata/noc  včetně zprůměrované el.energie

                                       Chaty přízemní pro max. 4 osob (v areálu jsou 4 chaty)

                                       cena 800 Kč chata/noc včetně zprůměrované el.energie

 

Středisko 3           Chaty přízemní pro max. 5 osob (v areálu je nyní 6 chat)

                                cena 1100Kč chata/noc včetně zprůměrované el.energie

 

PES                          malý 50 Kč, velký 100Kč  (nutno hlásit předem počet vašich psů) 

 

 

Tyto ceny platí při ubytování na 2 a více nocí, v případě ubytování na 1 noc příplatek 300Kč !!!

Restaurace "CÍL"  je v místě chatové oblasti Sázava.

 

Vážení kluboví zájemci, požadujeme při Vaší rezervaci složení zálohy 500.-Kč na osobu, neboť na každou chatu je vybírána rezervační kauce 1000,- Kč. Tím budeme mít 100% rezervaci na naší akci. Z této kauce budou hrazeny náklady na ubytování. Doplatek nebo přeplatek Vaší zálohy bude vyúčtován správcem objektu na místě, zároveň s předáním uklizené chaty!!!  Snažíme se o co nejpříznivější ceny, a proto necháváme úklid na Vás. Vynasnažte se opustit chatu a její okolí v takovém stavu, v jakém by jste ji sami rádi při nástupu na pobyt našli.

 

Klub po uzávěrce přihlášek 15.4.2017 tuto rezervační kauci na počet chat uhradí na                          č.ú. společnosti „Chaty Sázava“ proti vystavené faktuře.

 

       Pro závaznou rezervaci Vašeho pobytu je nutno zároveň s přihláškou na akci – stačí e-mail na

       bichon-club@seznam.cz uhradit i zálohu 500,-Kč/za osobu na klubové číslo účtu          

       670100-2214285813/6210 VS vaše tel.č. SS 11

       Vstup do areálů mají pouze zapsaní platící rekreanti, případná návštěva musí být předem nahlášena

       a nesmí zajíždět autem do areálu (bezplatná návštěva je tolerována na max. 3 hodiny).

       Účtován je i rekreační poplatek pro obec: 20 Kč za den pro osoby od 18  do 70 let.

       Ke každé chatě je možnost 1 parkování auta zdarma, každé další auto je za poplatek 90 Kč/noc.

       Při našem krátkém pobytu si můžete přivézt vlastní lůžkoviny, nebo si je doplatit na místě za 50 Kč za  soupravu. Elektřina v chatách se hradí dle skutečné spotřeby při odjezdu 6,-Kč/kWh přibližná cena el.  spotřeby u našeho čarodějnického pobytu v chatě je zprůměrována a již započítána v ceně  chatky.  V případě chladného počasí je možnost v chatách topit  kamny a koupit si dřevo

       - 1 kolečko 300Kč, nebo si dovézt vlastní, příp. nasbírat v okolních lesích zdarma.

Výše uvedené platby již probíhají v hotovosti na místě

 

Téma „čarodějnické procesy - SABAT“

Filipojakubská noc je dnes v Česku spojena se zvykem pálení čarodějnic. Podobně jako při čarodějném sabatu se i během této slavnosti rozdělává mohutný oheň, v němž se však spálí figura čarodějnice, která spíše upomíná na upalování čarodějnic jako rozsudek inkvizičního procesu. Zvyk pravděpodobně souvisí se symbolikou ohně jako ochranného prvku před čarodějnicemi a zlými duchy. Těšíme se na masky a skvělou náladu.

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA  pořádaná  KCHBPF  dne 3.6.2017 v KD - ČISOVICE

otevřená pro bišonky obou klubů i pro nečleny

Vážení majitelé bišonků,

dovolujeme si vás pozvat na Speciální výstavu plemene Bichon á poil frisé, která se již tradičně koná v prostorách kulturního domu v Čisovicích.

uzávěrka přihlášek:

  • I.   30.4.2017
  • II.  12.5.2017

Rozhodčí: Ing. Naďa Klírová, mezinárodní rozhodčí FCI

Přihlásit se můžete klasickou cestou písemně doporučenou poštou:  Propozice zde, přihláška na výstavu zde

Nebo můžete využít elektronickou přihlášku           REGISTRACE ON LINE

English version of Special club show proposition is here.  Entry form here. All foreign exhibitors are welcomed!

Propositions in Deutsch hierAnmeldeformular hier.                ONLINE-Meldung

 

 

TOPlist
GOOGLE TRANSLATOR
ODPOČET DO NEJBLIŽŠÍ AKCE:
Klubová výstava s KV, Jívák, 6.6.2020
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
KONTAKTUJTE NÁS
Sdílejte s námi radost z bišonků!